Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Borcu Sorgulama

yapi-kredi-bankasi-borc-sorgulama1944 yılından bu yana hizmet vermekte olan ve gerekli olan finansal desteği ekonomiye vermek için kurulmuş olan yapı kredi bankası müşteri odaklı çalışmaları ile oldukça büyük oranlarda müşteri kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Ülke ekonomisinin gerekli maddi desteği sağlayamaması ve oluşan sıkıntıların giderilmesi için kurulan bankamız harika hizmetler vererek ilk kurulduğu zamanlarda konut kredisi sağlayan ancak şimdi ise bankacılık sektörünün en önde giden bankaları arasında yer alan bir şirkettir. Kazım Taşkent tarafından ülkemizin ilk özel bankası olarak kurulan yapı kredi bankası insanların gereksinimlerinin karşılanması için yoğun çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

Sektörde teknolojik alt yapısı ve büyümelere katkısı ile büyük destekler veren bankamız sizlerin hizmet sektöründe almak istediğiniz bütün finansal desteklerin sağlanması konusunda yardımcı olmaktadır. Ülkemizde ve dış ülkelerde bulunan 900 den fazla şubesi ve 16000 çalışanı ile hizmet vermeye devam eden, ihtiyaç sahiplerine harika hizmetler ile yardımcı olan yapı kredi bankası oldukça büyük oranlarda müşterilerinin durumlarını düşünmekte ve sizlerin bulunmaz nimetlere ulaşabilmenize yardımcı olmaktadır. Türkiyenin ilk özel bankası olarak hizmet veren ve 70 milyar tl aktif büyüme ile ekonomiye de katkısı oldukça fazla yapı kredi her geçen gün çıkardığı kredi ve kredi kartı kampanyalarıyla da müşterilerin büyük beğenileri arasında vermiş olduğu hizmetlere yenilerini eklemektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>