Türkiye İş Bankası Borç Sorgulama


SunplusAtatürk ün vermiş olduğu direktifler doğrultusunda kurulan ve Cumhuriyetin kurulduğu dönemde oluşturulan ilk banka olarak Türkiye İş Bankası müşteri odaklı çalışmaları, özel sektöre olan destekleri ve harika hizmetleri ile müşterilerinin beğenilerini kazanmakta, devam eden süreçlerde en eski bankalardan birisi olarak çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir.

Büyük Taarruzun yıl dönümü olan 26 Ağustos 1924 yılında kurulan İş Bankası çalışmalarında sürekli olarak müşterilerini düşünmüş ve onların tüm isteklerine yanıt verebilecek kurallar çerçevesinde işlemlerini devam etmektedir. iki şube olarak ilk işlemleri yapmaya başlayan İş Bankası Mustafa Kemal in verdiği direktiflerle gelişimini sürdürmüş ve ilk genel müdür olarak bankanın başına Celal Bayar getirilmiştir. 37 personel ile hizmet vermeye başlayan bankada bulunan hisselerin yönetimi ölümünden önce Cumhuriyet Halk Partisine verilmiştir. Kredi Kartı borç sorgulama işleminizi hemen yapabilirsiniz.

Ancak hisselerden elde edilecek gelirler ise Türk Dil Kurumu ve Türk Tarih kurumuna bırakılmıştır. Yatırım hesabı ve yatırım fonu oluşturulmasında öncü olan Türkiye İş Bankası ilk kumbara içinde para biriktirmeyi de ülkemize getirmiş ve kullanıcılarına muhteşem hizmetler sunmuştur. Gelişen ekonomileri takip ederek kendisini sürekli yenileyen ve çağa ayak uyduran İş Bankası aracılığı ile mevduat alanındaki tüm işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilir, ister banka içinden isterseniz atmler aracılığı ile dilediğiniz bütün işlemleri yapabilme fırsatını sizlere sunmuşlardır. Sizler de bu hizmetlerden yararlanmak isterseniz en yakın İş Bankası Şubesine gitmelisiniz.

Türkiye İş Bankası Borç Sorgulama ile Benzer Yazılar:

18 Ağustos 2013 Saat : 12:57
  Genel

“Türkiye İş Bankası Borç Sorgulama” için 1 Yorum

  1. turgay inanlı diyor ki:

    baorcumu ögrenmek istiyorum

Türkiye İş Bankası Borç Sorgulama Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

kredi kartı borç sorgula Son Yazılar

Son Yazılar

Kategoriler