Etiket arşivi: yapı kredi kredi kartı borç sorgulama

Yapı Kredi Play Card Borç Sorgulama

play-card-borc-sorgulamaBanka kartları, özellikle de kredi kartları insanların günümüzde vazgeçemedikleri harika nimetler olarak görülmektedir. Ancak doğru kartı bulma ve hem harcama hem de bu işlemi yaparken para puan kazanabilecekleri kredi kartları ile alış veriş yapma isteğinde bulunanlar kendileri için özel kredi kartlarına ulaşmayı hedeflemektedirler. Sizlerin bu isteklerinizin karşılanması için yapı kredi bankası olarak play club karı hizmetlerinize sunan bankamızdan alacağınız kredi kartlarınız ile istediğiniz işlemlerinizi çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Cafe, restoran, mağaza, benzin istasyonları gibi daha pek çok iş yerinde alış veriş yapabilir, sizler de harika hizmetlerden oldukça rahat bir şekilde faydalanabilirsiniz. Ürün satın alma konularının dışında fatura ödeme ya da daha farklı bankanın izin verdiği işlemleri gerçekleştirebileceğiniz bu kredi kartlarına sahip olmak için de yoğun çabaların içerisine girmenize yoktur. Şubelerimize gelerek ya da internet ortamından başvurularınızı yaparak işlemlerinizi gerçekleştirebilir, kredi kartlarının güven içerisinde vermiş olduğunuz adreslerinize teslim edilmesini bankamız farkı ile sizler de sağlayabilirsiniz. Kredi kartı borcu sorgula işleminizi de yapabilirsiniz.

Para çekebileceğiniz, para yatırabileceğiniz, bakiye sorgulayabileceğiniz, telefonunuza tl yükleyebilmeniz gibi konularda sizlere yardımcı olacak ve hemen hemen her yerde 12 aya varan taksit imkanlarına sizleri kavuşturacak olan play club kredi kartı ile sonucunun ne olacağını düşünmeden beğendiğiniz her türlü ürünü alabilirsiniz. Sizler de şubelerimize gelin daha fazla hizmetten yararlanma fırsatını yakalayın.