Etiket arşivi: vakıfbank kredi kartı borç sorgula

Vakıfbank Borç Sorgulama

vakifbank-banka-kredileriVakıf Bank 1950 li yılların başında Türkiye’de bulunan vakıfların ekonomik kaynaklarını etkin, aktif ve ülke ekonomisini canlandırıcı nitelikte kullanılması amacı ile kurulmuş bir bankadır. Vakıf Bank tek bir alanda değil tüm finansal alanlarda uzmanlaşmış bir yapıya sahiptir. Bu durumu da her özel- tüzel kişi ve kuruluşa kullandırmış olduğu uygun banka kredileri ile kanıtlamış bir banka görünümündedir.
Vakıf Bank sunduğu ürün ve hizmetler, sağladığı güvenle müşterilerini her zaman memnun edebileceğini bizlere taahhüt eden bir banka olmuştur. Vakıf Bank’ın temel değerli içerinde olan, güvenilirlik ve müşteri odaklılık ilkeleri kendilerini burada ortaya çıkarmaktadırlar. Uygun banka kredileri yılın her zamanında müşteri odaklılık temel değeri çerçevesinde müşterilerine kullandırılmaktadır. Vakıfbank borç sorgulama hakkında detaylı bilgi edinmek için yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz.

 

Bu durum müşterilerde olumlu etki yaparak bankanın müşteri portföyünü pozitif yönde etkilemiştir. Vakıf Bank müşterilerine sunduğu olanakların yanı sıra sosyal sorumluluk projeleri kapsamında spor ve kültürel hayata da yapmış olduğu sponsorluklarla örnek teşkil eden bir kuruluş olarak karşımıza çıkmaktadır.
Vakıf Bank temel bankacılık hizmetlerinin yanında, sermaye piyasası faaliyetlerinde ve yatırım bankacılığı gibi yan hizmetler de sunmaktadır.2008 yılına yenilenen Vakıf Bank gömlek değiştirerek daha aktif bir banka olmuştur. Bu yıl içerisinde Kullandırmış olduğu uygun banka kredileri ile de diğer bankalardan kendini yıl içerisinde ayrıştırmıştır. Müşteriler ile ilişkilerinde ve kullandırmış olduğu kredilerinde, kazan- kazan prensibini benimseyen banka bu anlamda da diğer bankalardan ayrışmıştır.