Etiket arşivi: hsbc kredi kartı borç sorgulama

Hsbc Kredi Kartı Borç Sorgulama İşlemi

hsbc-borc-sorgulamaHSBC Holding hem Türkiye’de hem de dünya genelinde faaliyet veren bir bankadır. HSBC Holding (Tam adı, HSBC the Hong Kong and Shangai Nabking Corporation) 1900’lü yıllardan önce Japonya’nın Hong Kong kendinde kurulan bir bankadır.  Faaliyet gösterdiği bölgeler: Avrupa, Asya-Pasifik bölgesi, Kuzey ve Güney Amerika bölgeleri, Orta Doğu ve Afrika Bölgeleridir. Dünyanın en büyük bankacılık ve finansal hizmetler kuruluşlarından birisi olan HSBC, ülkemizde de binlerce banka müşterisinin de vazgeçilmez bankalarından birisi haline gelmiştir. Hsbc Bankanızdan borcunuzu öğrenmek istiyorsanız hsbc kredi kartı borç sorgulama işlemi ile öğrenebilirsiniz.

HSBC bankası önceleri uluslar arası bir banka olmamasıyla birlikte 1999 yılında Grup şirketleri için tek bir marka olarak belirlenmesi, grubun altıgen ambleminin dünya çapında giderek bilinen ve tanınan bir sembol olmasını sağladı. Bu gelişmeden sonra 2002 yılında bir slogan başlatan HSBC ‘’Dünyanın Yerel Bankası’’ adı altında gelişmelerine bir yenisini daha ekledi. HSBC Holding’ine bağlı hisseler bir çok borsada işlem görmektedir. Bunlar: Londra, Hong Kong, Paris ve Bermuda borsalarıdır. Şirketin 0.50 Amerikan dolarlı hisse senetleri Londra, Hong Kong ve Bermuda borsalarında işlem görürken; her birisi toplamda 5 hisse senedini temsil eden ADS’ler ise New York borsalarında işlem görmektedir. Bilgi teknolojilerini yakından takip eden HSBC Bankası günümüzde teknolojiyi en iyi kullanan banka olarak bilinmektedir. 100 kadar ülkede hizmet veren HSBC Bankası, tüm bankacılık hizmetlerini sağlamakta olup, gerek bireysel gerekse de kurumsal olarak hizmet vermektedir.

HSBC Kredi Kartı Borç Sorgulama

hsbc-borc-sorgulamaMüşterilerine güven içerisinde bankacılık hizmetleri veren ve kurulduğu günden bu yana sürekli olarak ekonomik gelişmelere ayak uyduran HSBC siz değerli müşterilerinin her fırsatı değerlendirmeleri ya da ellerindeki paraları değerlendirmeleri için muhteşem hizmetler sunmaktadırlar. 1999 yılında ülkemizde hizmet vermeye başlayan ve yaklaşık 100 ülkede 200000 den fazla ortağı ile yoluna tüm hızı ile devam eden HSBC müşterilerinin memnuniyeti için yoğun çalışmalarını sürekli olarak sürdürmekte, uygun kredi koşulları ya da öğrenci, genç, yaşlı demeden herkese verdiği kredi kartları ile oldukça büyük beğeniler kazanmayı başarmış bankalar arasında çok büyük bir paya sahiptir.

Dünya üzerinde bulunan en gelişmiş bilgi teknolojilerini kullanan ve internet bankacılığı, interaktif tv gibi daha pek çok alanda siz değerli müşterilerine hizmet veren HSBC gelişmeleri yakından takip ederek sizlerin önüne en kısa sürede sunmaktadır. Faizlerde yaptığı düşürmeler, indirimler ve kampanyaları ile müşterilerine hizmet veren bankamız verdiği sigorta işlemleri ile de dikkatleri üzerine çekmektedir.

Güvenilir olarak sizlere hizmet veren ve sektör tanımayarak her alanda insanların yatırım yapabilmeleri konusunda sürekli olarak desteklerini sürdüren banka sizlerin daha iyi hizmetler alabilmeniz için yoğun çabalarına devam etmektedir. Kullanıcı ve ortaklık kitlesi oldukça fazla olan HSBC ye sizler de direk gelerek ya da internet üzerinden ulaşarak dilediğiniz bütün işlemlerinizi gerçekleştirebilir, ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

HSBC Bankası Borç Sorgulama

hsbc-borc-sorgulama
HSBC kredi kartı sorgusunu nasıl yapabiliriz ?

Kredi kartı borç sorgusu yapmak için telefon yolunu kullanabilirsiniz.
444 0 111 numarasını arıyoruz.
Kart numaramızı tuşuyoruz.

Akabinde gerekli tuşlamaları yaparak, müşteri temsilcisine bağlanıyoruz ve yardımcı oluyorlar.

Peki borç ödemek için ne yapabiliriz ?

http://www.hsbc.com.tr/ adresine giriş yapıyoruz.
Eğer internet şubesi giriş şifremiz yok ise, şifremizi alıyoruz.
Daha sonra giriş yapıyoruz.

İnternet şubesinden neler yapabiliriz ?

Telefon faturaları,
Su faturaları,
Doğalgaz faturaları,
Diğer faturalar,
Kredi kartı borçları ve diğer tüm işlemleri tek bir tık ile saniye de yapabilirsiniz.