Etiket arşivi: finansbank kredi kartı borç sorgulama

Finansbank Borç Sorgulama

finansbank-banka-kredileri26 Ekim 1987 yılında faaliyete geçen Finans Bank henüz çok genç olmasına rağmen Türk bankacılık sektöründe aktif, dinamik, uygulanabilir bir çizgide ilerlemektedir.2000’li yılların başlarında müşterilerine kullandırdığı uygun banka kredileri ile bireysel bankacılığa ne kadar önem verdiğini kanıtlaya Finans Bank bu sayede yeni şubeler açarak zamanının en hızlı büyüyen bankaları arasına girmiştir.
2000’li yılların ilk çeyreğinde World Finance Dergisi tarafından Worldfinance 100 listesine girdi. Finansbank borç sorgulama işlemlerinizi en düzgün şekilde yapabilirsiniz. Finans Bank bankacılık kategorisinde’’ best in clas’’ seçilen ilk Türk bankası olarak dikkatleri üzerinde topladı.2003 yılında KOBİ bankacılığına önem veren Finans Bank KOBİ’lere kullandırdığı uygun banka kredileri ile bankacılık sektöründe hızla yükselmeye ve aktif varlıklarını arttırmaya başlamıştır. Bu kullandırılan krediler ile aktif varlıklarını arttıran Finans Bank aynı oranda ülke ekonomisine de çok güçlü bir katkı sağlamıştır.
Bankalar kullandırdıkları banka kredilerinde her zaman taksit miktarını müşterinin belirlemesine izin vermektedirler. Finans Bank ilk taksitli kredi kartını 2001 yılında çıkartarak taksit miktarını müşterilerin belirleyebildiği bir kart yapmış ve yine bir ilki başararak bu konuda öncülük yapmıştır. Yine ilk olarak taksit yapan banka kartını çıkaran Finans Bank sektöre öncülük etmiş ve müşterilerin takdirlerini toplamıştır. Geçmişte güçlü bir finansal yapıya sahip olan banka gelecekte de bu güçlü duruşunu kaybetmeyecek gibi durmaktadır.

Finansbank Borç Sorgulama

finansbank-borc-sorgulama26 Ekim 1987 yılında Türkiye üzerinde hizmet vermeye başlayan ve ülkemizin en genç, dinamik bankaları arasında en üst sıralarda yer alan Finansbank sizlerin isteklerinizin ve ihtiyaçlarınızın giderilmesi için sürekli olarak çalışmaktadır. 2012 yılı sonları itibarı ile 582 şubesi ve 12 binden fazla çalışanı ile ülkemizde çoğu insana ekmek kapısı olmuş ve müşterilerine de en iyi hizmetleri verebilme amacı ile kendisini sürekli olarak geliştirmiştir. 25 yılın sonunda aktif büyüme rekorları kırarak özel bankacılık sektöründe 5. sıraya yükselmeyi başaran ve bunu da verdiği hizmetleri devamlı olarak geliştirme ile yapan Finansbankta sizler de dilediğiniz işlemleri oldukça basit bir şekilde gerçekleştirebilir, ilerleyen zamanlarda herhangi bir sorun ile karşılaşmadan kolay ödeme seçenekleri ile kredi kullanabilirsiniz.

İlk taksit imkanı sunan kredi kartından ilk dünyanın her yerinde geçerli taksit imkanı sunan kartlara kadar tamamını sizlerin hizmetlerine sunan ve bu sayede büyük beğeniler içerisinde büyümelerine devam eden Finansbank her geçen gün verdiği hizmetlere bir yenisini daha eklemektedir. 2013 yılının ilk yarısında net karı 503 milyon tl olarak hesaplanan bankada sizler de ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz ya da boşta duran nakit paralarınızı değerlendirerek para kazanma imkanına sahip olabilirsiniz. Kredi kartı borcu sorgulama işlemlerinizide en kolay ve en basit  yoldan yapabilirsiniz. Yatırımcılarına sürekli olarak nakit kazandıran ve bu sayede müşteri sayısı gün geçtikçe artan Finansbanka internet bankacılığı aracılığı ile de ulaşabilirsiniz.