İş Bankası Borç Sorgulama


is-bankasi-banka-kredileriKurtuluş Savaşı bitmiş itilaf devletleri ülkemizi terk etmiştir. Artık göğüs göğse yapılan savaş bitmiş ekonomik savaş başlamıştır. Genç Cumhuriyetimizin o yıllarında bütün bankalar, yabancı ülkelerin kontrolü ve güdümü altında idi. Bu durum ülkemizde ekonomik faaliyet yapmak isteyen insanlarımızı olumsuz yönde etkilemekteydi. Uygun banka kredileri alamayan insanımız ekonomiye olumlu katkı sağlayamıyordu. İşte bu durumdan ötürü kurulan Türkiye İş Bankası kurulduğu tarih itibarı ile Cumhuriyetimiz ile hemen hemen aynı yaşlardadır. Kuruluş öyküsünün mimarları genç Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve o dönemin bakanlarından Celal Bayar’dır. İş Bankası bu köklü tarih bilinci altında günümüzde de bankacılık işlemlerini sürdürmektedir.
Ülkemizde kurulmuş ilk ulusal banka olan Türkiye İş Bankası tarihten gelen bilinç ve sorumlulukları ile müşterilerine hizmet etmeye devam etmektedir. Müşteri porföyüne bakıldığı zaman ticaret ile uğraşan kişi ve kurumların öne çıktığı görülmektedir. Türkiye İş Bankası kullandırmış olduğu uygun banka kredileri ile her zaman ülkedeki ekonominin canlı olmasını sağlamıştır. İş bankası borç sorgulama hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
Her banka mudilerine yani iştirakçilerine uygun faiz oranlı banka kredileri vererek aralarındaki ilişkini devam etmesini ister. Bu açıdan düşünüldüğünde Türkiye İş Bankası’nın
Rahatlık ile bir adım önde olduğu düşünülebilir. Ülkemizdeki en köklü bankalardan biri olan Türkiye İş bankası geçmişte olduğu gibi gelecekte de ülkemizin gelişmesinde önemli bir rol oynayacağı kesin gibi gözükmektedir.

İş Bankası Borç Sorgulama ile Benzer Yazılar:

23 Ağustos 2013 Saat : 6:15
  Genel

İş Bankası Borç Sorgulama Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

kredi kartı borç sorgula Son Yazılar

Son Yazılar

Kategoriler